• تاریخ : ۲۳ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : زبان

پادکست کامل آموزش زبان English China232.com را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

پادکست کامل آموزش زبان English China232.com

پادکست کامل آموزش زبان English China232.com یکی از محبوب ترین و جذاب ترین پادکست های آموزش زبان English می باشد که اخیراً به لیست محصولات زبان English کاردوآنلاین اضافه شده هست. این مجموعه پادکست ها به آموزش زبان English واقعی می پردازد. مکالماتی که کمتر شنیده اید و عباراتی که شاید هیچوقت با آنها برخورد نکرده اید را در این پادکست خواهید شنید. این مجموعه حاوی ۱۰۰ درس رایگان و تمامی دروس VIP مجموعه ی مذکور می باشد. گفتنی هست که برای دریافت دروس VIP این مجموعه نیاز به عضویت در سایت آنها را دارید ولی گروه کاردوآنلاین با تهیه ی این مجموعه به صورت کامل آن را در اختیار شما قرار داده هست.

China232.com

In this ESL podcast we talk about our plans for 2013 and our upcoming plans for China232 this coming year. In the English lesson we talk about getting out of a long relationship and getting a fresh start on life. Learn vocabulary for English slang, daily life, and learn to sound like a native English speaker.

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از فایل های پادکست کامل آموزش زبان English China232.com

download button

خرید پستی پادکست کامل آموزش زبان English China232.com از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما