• تاریخ : ۲۲ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : زبان

به بزرگترین و منسجم ترین دوره ی آنلاین و رایگان مکالمه English در ایران خوش آمدید. در این دوره ی آموزشی با پادکست های متنوع ، مکالمه های کاربردی و تمرین های پرشمار همراهتون هستیم تا قدم به قدم، مکالمه ی English تون پیشرفت کنه و از صفر به Native برسید.

در دوره مکالمه آنلاین از صفر تا Native ، هر جلسه روی یک مبحث صحبت می کنیم. کلمه های مهم مرتبط با اون مبحث رو یاد می گیریم. و یک مکالمه نمونه از اون مبحث رو با هم تمرین می کنیم.

مکالمه ای رو که در پادکست بهتون معرفی می کنیم ، علاوه بر استاد، یک بار هم توسط Native ها خونده میشن تا شما هر مکالمه رو دقیقاً با همون لحن و تلفظ یک Native هم بشنوید و تمرین کنید.

استاد شما در این دوره آقای علیرضا بهرامی هستند که تدریس بخش های مختلف دوره از جمله آموزش کلمه ها و عبارات کاربردی و گردآوری Worksheet ها برای تمرین بیشتر رو به عهده دارن.

برای هر جلسه یک Worksheet به صورت مجزا تهیه شده تا شما در صورت تمایل برای تمرین بیشتر و دریافت رفع اشکال در مورد اون جلسه از لینک انتهای همین صفحه ، Worksheet ها رو تهیه کرده و تمریناتشو انجام بدید. البته محتوای داخل پادکست ها به اندازه ای حرفه ای و کاربردی آماده شده که تنها تمرین مباحث داخل پادکست هم برای شما بسیار کمک کننده هست اما پیشنهاد می کنیم برای کامل شدن تدریس و یادگیری ، حتماً Worksheet های هر جلسه رو هم تهیه و تمرین نمائید.

پادکست جلسه ی اول رو با همدیگه گوش می کنیم. حتماً یک دفترچه مخصوص این دوره کنار دستتون باشه و نکته های هر جلسه که از داخل پادکست یا Worksheet ها یاد می گیرید و یادداشت کنید.

برای شروع بزرگترین و منسجم ترین دوره ی آنلاین مکالمه ی English آماده اید ؟ پس فایل های زیر رو به ترتیب Play کنید :

https://zabania.ir/wp-content/uploads/2018/02/1.lite_.mp3https://zabania.ir/wp-content/uploads/2018/02/2.mp3https://zabania.ir/wp-content/uploads/2018/02/3.mp3https://zabania.ir/wp-content/uploads/2018/02/4.mp3https://zabania.ir/wp-content/uploads/2018/02/Conversation-1.mp3https://zabania.ir/wp-content/uploads/2018/02/5.mp3

حتماً تمرین های مطرح شده در فایل های صوتی را در بخش نظرات همین پست یادداشت کنید و فایل های صوتی خودتون رو از طریق آیدی تلگرام https://t.me/ZabaniaTeam برای ما ارسال کنید.

برای تهیه فایل WorkSheet این جلسه کلیک کنید

تلگرام زبانیــا

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما