• تاریخ : ۲۰ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : زبان

با شرکت در این مسابقه می توانید علاوه بر محک زدن دانسته های گرامر خودتون در سطح دروس ۱ و ۲ پیش دانشگاهی ، از جایزه ی ویژه ی زبانیــا هم بهره مند شوید.

مطمئن ترین و بهترین راه برای رسیدن به درصد بالای ۹۰ در درس زبان English کنکور حل تست پرحجم از مباحث مختلف این درس می باشد. شما می توانید با جواب دادن تست های ۲۰ سال اخیر در تمام گروه های آزمایشی به تسلط بی نظیری در درس زبان English دست پیدا کنید و درصد بالای ۹۰ خودتون رو تضمین کنید.

در همین راستا این مسابقه طراحی شده تا بهتون کمک با حل ۱۰ تست بیشتر ، قدم بعدی رو برای موفقیت در درس زبان English کنکور بردارید. چیزی که بسیار مهمتر از شرکت در مسابقه هست اینه که شما بتونید به خوبی مباحث این دو درس رو مرور و جمع بندی کنید تا در ادامه ی مسیر روی درس های دیگه تمرکز داشته باشید.

برای شرکت در مسابقه به تست های موجود در فایل PDF مسابقه که در کانال تلگرام زبانیــا ( https://t.me/zabania ) منتشر شده پاسخ بدید و جواب های خودتون رو قسمت نظرات همین پست ثبت کنید.

جایزه مسابقه :

به قید قرعه ۳ نفر از شرکت کنندگانی که بتونن به سوالات این آزمون ۱۰۰% جواب بدن ، یک دوره مشاوره، برنامه ریزی و تدریس رایگان بر مبنای بودجه بندی یکی از آزمون های آزمایشی به مدت ۲ هفته توسط استاد علیرضا بهرامی دریافت خواهند کرد. بعد از گذراندن این دوره ی مشاوره ای ۲ هفته ای ، درصد شما در آزمون بعدی ، حداقل ۲۰% رشد خواهد داشت.

جواب های خودتون رو در قسمت نظرات همین پست با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. تنها به تست ها جواب ندید ! اگر سوال مرتبطی با موضوع گرامرهای مطرح شده در این ۱۰ تست دارید هم می تونید همین جا بپرسید تا دوستان دیگه راهنمایی تون کنن. قسمت نظرات این پست میتونه محلی باشه تا شما به رفع اشکال کامل از مباحث گرامری درس های ۱ و ۲ کتاب پیش دانشگاهی انجام داشته باشید.

تلگرام زبانیــا

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما